B12 VITAMIIN vedel, 500 mcg, 100 ml, 2500 tilka

43.00

Laost otsas

B12 vitamiin on niivõrd oluline vitamiin, et aitab ära hoida valusid, takistada pahaloomuliste aneemiate teket ning isegi infarkti ja insulti. B12 vitamiini puuduse tagajärjel võivad tekkida erinevad terviseprobleemid nagu skleroos, närvihaigus, aneemia, depressioon ja hüpertoonia. Vitamiin B12 soovituslik täiskasvanu päevane tarbimiskogus on 3 µg (mikrogrammi). B12 vitamiini omastamist soodustavad vitamiinid B6, C-vitamiin ja kaltsium.

-250 µg 1 tilga kohta

-500 µg 2 tilga kohta (päevane annus)

 

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 tilka päevas. Üks tilk sisaldab 250 µg B12-vitamiini.

Toodetud Saksamaal

Koostis: Metüülkobalamiin (500 μg päevase annuse kohta), vesi, alkohol

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                  1 tilga kohta                      2 tilga kohta                               % NRV*


Metüülkobalamiin, B12                                  250 µg                                500 μg                                        50%


% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

 

*Võimas ja vees lahustuv vitamiin B 12 täidab kehas paljusid olulisi funktsioone. Muu hulgas aitab vitamiin B12 vähendada väsimust, säilitada normaalset vaimset funktsiooni ja immuunsüsteemi.
*Metüülkobalamiin on kokku 500 μq vitamiini B12 (200 μq tilga kohta)
*Tablette või kapsleid kasutatakse ainult maos ja need on suures osas maohapetes kadunud, samas kui tilgad lähevad otse suu limaskestale.
*Vegan ja ilma lisanditeta: Puhas metüülkobalamiin tilkade kujul sobib ka veganitele ja taimetoitlastele. GMO-vaba, ilma magneesiumstearaadita ning ilma lisaainete, täiteainete või muude maitseteta.

 • Vitamiin B12 suur annus: sisaldab 500 μg päevase annuse kohta. Vitamiin B12 aitab kaasa väsimuse ja kurnatuse vähendamisele, normaalsele vaimsele funktsioonile ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Vitamiin B12 aitab kaasa:

 • immuunsüsteemi normaalsele toimimisele,
 • normaalsele ainevahetusele,
 • punaste vereliblede moodustumisele-aneemia ennetusele,
 • normaalsele vaimsele funktsioonile,
 • vähendab väsimust,
 • närvisüsteemi normaalseks funktsioneerimiseks,
 • hormoonide ainevahetuseks, sealhulgas menstruaaltsükli regulaarsus,
 • DNA õigeks jaguneminseks ning rakkude uuenemiseks (iseäranis oluline rasedate, laste ja kroonilisi haigusi põdevate isikute puhul),
 • keskkonnatoksiinidest, sealhulgas raskmetallidest vabanemiseks,
 • sapphapete tootmiseks, mis on oluline rasvade seedimiseks ning rasvlahustuvate vitamiinide omastamiseks (D, E, A, K),

Ohutusalane teave:

Kindlaksmääratud soovitatud tarbimist ei tohi ületada. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitu. Ärge võtke seda raseduse ega rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top