MELATONIINI tilgad, 50 ml, 1800 tilka

33.00

Laost otsas

Melatoniini tilgad– ilma alkoholita ja 100% suhkruvaba

Melatoniin on üks kuulsamaid inimkeha hormoone, mida keha toodab õhtu- ja öötundidel, kui on pime, aitab kiiremini uinuda ning leida rahu ja lõõgastust. 

 

Laost otsas

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: soovitavalt võtta 2 tilka (= 0,5 mg melatoniini) vahetult enne magamaminekut. Melatoniini tilgad annavad ühe portsjoni kohta 0,5 mg bioaktiivset melatoniini, meie keha unehormooni. MELATONINI tilkade manustamine on lihtne ja tõhus: võtke 2 tilka puhtalt või vähese veega lahjendatult vahetult enne magamaminekut ja hoidke neid enne allaneelamist veidi aega suus. Nii imendub melatoniin otse ja kiiresti läbi suu limaskesta.

Toodetud  Saksamaal  (ProFuel)

Koostis: MCT õli (keskmise ahelaga triglütseriidid kookosõlist), melotaniin

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB              2 tilga kohta                               % NRV*


Melatoniin                                                        0,5 mg                                         *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

Unehormooni melatoniini toodab meie keha ise – peamiselt käbinäärmes (epifüüsis), aga ka näiteks silmade võrkkestas. Kui palju melatoniini organismis vabaneb, sõltub silmadest. Kui ere valgus – st päevavalgus või ekraanid – langeb võrkkestale, pärsib see melatoniini moodustumist.

Seevastu hämaras (nt küünlavalgel) või pimedas melatoniini vabanemine hoogustub. Kaasaegses maailmas puutuvad meie silmad aga nutitelefonide, tahvelarvutite jms kasutamise tõttu mõnikord vahetult enne magamaminekut kokku väga intensiivse/räige valgusallikaga . Nii jääb kehal märkamata, et on juba õhtu.

Kvaliteetsed melatoniinitilgad:  annavad unehormoonina tuntud koostisosa vedelal kujul, suures annuses ja suurepärase kvaliteediga. Lahustatud MCT õlis.

Lihtne kaasa võtta, tänu praktilisele pipetile on melatoniini tilgad doseeritud ideaalselt. Umbes  1800 tilka 50 ml kohta 

✔Melatoniin aitab hoida öösel normaalset vererõhku, mis aitab kaasa rahulikule unele.

✔Melatoniin aitab teil kiiresti magama jääda ja kauem magada

Mida vanemaks muutume, seda vähem melatoniini meie keha toodab. See vihjab sellele, et vanusega seotud unehäired on seotud melatoniini taseme langusega. Seetõttu kirjutatakse Saksamaal üle 55-aastastele välja 2mg melatoniini sisaldusega unerohtu.

Nipp: Unehäirete puhul peaksid kindlasti magama pimedas toas, et käbikeha toodaks melatoniini võimalikult pika perioodi vältel.

✔Melatoniin on unehormoon
✔Abivahend unehäirete puhul
✔Toimib antioksüdandina
✔Positiivne mõju rakkude vananemisprotsessile
✔Melatoniin reguleerib ärkveloleku ja une rütmile seotud bioloogilisi funktsioone
✔Ajavahest tingitud unehäirete puhul aitab hormoon õhtul kiiremini uinuda
✔Vanusega kaasnevad unehäired on seotud melatoniinitaseme langusega

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top