MORINGA, 600 mg, 180 kapslit, 2-6 kuu jagu

45.00

1 laos

SUPERTOIT koos valkude, aminohapete ja vitamiinidega.

Moringa on erakordselt kõrge toiteväärtusega toidulisand, mis rikastab ainevahetussüsteemi vajalike toitainetega. Moringa toetab immuunsüsteemi vastupanuvõimet, aitab kaasa organismi puhastamisele ja aitab vähendada väsimust ning kurnatust.

-600 mg  1 kapsli kohta

-1200 mg  2 kapsli kohta

-1800 mg 3 kapsli kohta (maksimaalne annus)

1 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-3 kapslit päevas koos söögi ja klaasi veega.

Toodetud Saksamaal (Holi Natural)

Koostis: moringa lehepulber, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimse kapsli kest)

✔ Lisaainetevaba: Holi Natural Moringa kapslid on vegan-, laktoosi-, gluteeni-, želatiini- ja geenitehnoloogiavabad (GMO-vabad), vabad igasugustest lisaainetest, nagu magneesiumstearaat (rasvhapete magneesiumsoolad) ega täiteained, samuti pestitsiididevabad. raskmetallidena ja mikrobioloogiliselt veatu.

Moringa Oleifera, tuntud ka kui imepuu, kasvab ainult troopilistel aladel ja võib kasvada kuni 8 meetri kõrguseks. See pärineb algselt Himaalaja piirkonnast Indiast ja on eriti populaarne Ayurveda meditsiinis. Puu kõik osad on kasutuskõlblikud – vilju kasutatakse peamiselt teena ja lehed töödeldakse pulbriks.

Imetaimeks kutsutud Moringa lehepulber on äärmiselt kõrge toiteväärtusega taim, mida rakk saab kasutada enda kõige olulisemate funktsioonide täitmiseks – toiduks, paljunemiseks, enese ülesehituseks jne.

Pärit on see heitleheline puu India loodeosast Himaalaja lõunanõlvadelt. Peale India kultiveeritakse moringat veel Aafrikas, Mehhikos, Lõuna-Ameerika põhjaosas, Ladina-Ameerikas, Filipiinidel ning mujal. Oma erilise maitse, funktsioonide ning välimuse tõttu on taimele antud ka teisi nimesid nagu mädarõikapuu (Horseradish tree), trummipulgapuu (Drumstick tree), beni õli puu ning Moringa.

Moringapulber on valmistatud moringa puu mahlasematest lehtedest, mis on hoolikalt kuivatatud ja õrnalt jahvatatud. Nii tagatakse selle oluliste koostisosade säilimine. Kasutatakse ainult taimseid kapslite kestasid.

✔ Moringa lehtede pulber on õrnalt kuivatatud ja hoolikalt jahvatatud, et mitte kahjustada taime ja säilitada selle loomulikkus.

Moringa pulbri positiivsed omadused:

✔tõstab energiataset ning üleüldiselt füüsilist vastupidavust
✔põletikuvastane toime
✔parandab seedimist
✔vähendab söögiisu
✔teravdab pilku ning vaimset tähelepanu
✔on keha puhastav toimega
✔vähendab kõhukinnisust
✔tugevdab sinu immuunsüsteemi
✔on kasulik kehvveresuse (aneemia) korral
✔parandab libiidot ja seksuaalset võimekust
✔normaliseerib kolesteroolitaset, aitab kaasa südame- ja veresoonkonna normaalsele toimimisele
✔hoiab ära ateroskleroosi teket
✔aitab stabiliseerida normaalset veresuhkru taset
✔aeglustab vananemisprotsessi
✔parandab nahakvaliteeti

✔leevendab kuseteede infektsioone
✔leevendab üleüldist depressiooni ja stressi
✔parandab nägemist

 

 

Ohutusalane teave:

Toidulisandeid ei tohi kasutada tasakaalustatud, mitmekülgse toitumise ja tervisliku eluviisi asendajana. Soovitatud päevaannust ei tohi ületada. Hoida väikelastele kättesaamatus kohas. Hoida avamata, jahedas, kuivas ja valguse eest kaitstult. Enne toidulisandite kasutamist pidage alati nõu oma arstiga. See kehtib eriti siis, kui te võtate ravimeid, teil on mõni haigus või teile tehakse operatsioon. Ei sobi noorukitele, rasedatele ja imetavatele emadele.

Go to Top