NISUIDU EKSTRAKT, 3 mg, 120 kapslit, 2-4 kuu jagu

52.00

3 laos

Nisuidu ekstrakt sisaldab suurel hulgal spermidiini. Teadlased on avastanud, et spermidiini kasutades puhastatakse keha rakud toksiinidest. See parandab nende tööd, mis omakorda aitab aeglustada vananemiseprotsessi.

-3 mg  1 kapsli kohta

 

 

3 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-2 kapslit päevas koos klaasi veega

Toodetud Saksamaal

Koostis: nisuiduekstrakt (millest 2% idiini), katteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimne kapslikarp)

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                                                1 kapsli kohta                                                                          % NRV*


Nisuiduekstrakt 10:1                                                                     150 mg                                                                                 *

millest polüamiine                                                                          7,5 mg                                                                                  *

millest spermidiini                                                                           3 mg                                                                                   *

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

✔VEGAN JA ILMA LISANDITETA: 100% puhas spermidiin looduslikust nisuiduekstraktist. Ei sisalda paakumisvastaseid aineid nagu magneesiumstearaat, täiteaineid, värvaineid, maitseaineid ja säilitusaineid. Loomulikult ka gluteeni-, želatiini- ja laktoosivaba.

Nisuidu valk – oma toimeaine idiini saadakse nisuidudest, mis eraldatakse jahu tootmisel nisuterast. Protsess idiini saamiseks on 100% looduslik.

Idiini peetakse polüamiiniks, mis võib stimuleerida iga raku sisemist isepuhastumisprotsessi. Samuti on see tihedalt seotud rakkude kasvuga.

Kesk- ja kõrges eas naistel ja meestel väheneb idiini sisaldus keharakkudes kahjuks pidevalt. Kapslid, mis sisaldavad 3 mg idiini kapsli kohta, aitavad hoida idiini sisaldust kõigis keharakkudes püsivalt kõrgel.

Nisuidu ekstrakt sisaldab suurel hulgal spermidiini. Teadlased on avastanud, et spermidiini kasutades puhastatakse keha rakud toksiinidest. See parandab nende tööd, mis omakorda aitab aeglustada vananemiseprotsessi.

Autofaagia on evolutsiooniline protsess – see on omamoodi rakkude regenereerimisprogramm, kus rakk võib hävitada vanu, kahjustatud või sobimatuid komponente ja saada sellest energiat. Moodustub uus ja vana ning patoloogiline eemaldatakse. Autofaagia on võti selleks, et elada läbi vananemise protsess täisväärtuslikult ja sõltumatult.
Spermidiin on autogeenne aine, so niinimetatud polüamiin, mida on leitud igas keharakus. Spermidiin on meie rakkude looduslik komponent, mida organism toodab, et aktiveerida autofaagia. Ja kuigi meie keha on võimeline tootma spermidiini ise, siis vanas eas moodustub seda palju vähem. Seega saab keha vähem spermidiini, et aktiveerida autofaagiat.

 

✔tasakaalustab aktiivainete puudujäägi
✔reguleerib seedimist
✔parandab hapnikuvarustust
✔toetab kaalualandust
✔annab uut elujõudu
✔parandab üldist heaolu
✔annab uut energiat
✔vähendab menopausi sümptomeid
✔parandab vaimset tervist
✔vananemisvastane
✔parandab sportlikku jõudlust
✔vähendab diabeedi riski
✔tugevdab immuunsust

 

 Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top