PROBIOOTIKUMID,13 miljardit CFU, 60 kapslit, 1-2 kuu jagu

45.00

Laost otsas

Probiootikumid on “head” bakterid, mis aitavad seedesüsteemi hoida hea tervise juures kontrollides kahjulike bakterite kasvu.

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-2 kapslit päevas koos rohke vedelikuga

Toodetud Saksamaal  (Braineffect)

Koostis: Kaltsiumkarbonaat, akaatsiakiu pulber (akaatsia seyal), dekstriin (toitev), katteaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimne kapslikarp), Lactobacillus crispatus, nikotiinamiid, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bilifi. Pikk, Bifidd. obacterium breve, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus casei, Bifidobacterium infantis, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus helveticus, Lactococcus lactis, Lactobacillus gasseri, Bifidobacterium adolescentis, Lactobacillus paracasei, Bacillus coagulans, Enterococcus faecium, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus salivarius, Vitamin B6, Folic acid , vitamiin B12

✔ 100% looduslik ja vegan – valmistatud vastavalt kõrgeimatele Saksa kvaliteedistandarditele ning ilma täiendavate täite- ja vabanemisaineteta või magneesiumstearaadita.
✔ Vegan, laktoosi- ja gluteenivaba.

✔ Bakteritüved soolefloora jaoks. Gut Care sisaldab 13 miljardit bakterikultuuri 12 erinevast tüvest. Piimhappebakterid ja lactobacillus gasseri aitavad teil kõhupuhitusest lahti saada.
✔ Terve mao soolefloora jaoks – B12- ja B6-vitamiinid toetavad hormonaalset aktiivsust ja reguleerivad ainevahetuse keskseid protsesse. Kaltsium aitab imendunud toitu selle üksikuteks osadeks lahti võtta.
✔ Terve soolestiku lora kapslid rauaga – probiootikumid võivad olla organismile hädavajalikud. Soolebakterite pulber vähendab väsimust. Lisaks võivad soolebakterid aidata kaalu langetada (reco. ja toetada mao-soolestiku lõdvestamist.

Probiootikumide positiivseid tervisemõjud

✔leevendavad nad antibiootikumidest tingitud või reisi ajal esineda võivaid seedeprobleeme;
✔tugevdavad immuunfunktsiooni;
✔vähendavad üldiseid põletiku- ja oksüdatiivse stressi näitajaid ning organismi ülitundlikkust;
✔parandavad naha tervist ja leevendavad nahahaigusi;
✔alandavad vererõhku ja korrigeerivad vere kolesteroolisisaldust;
✔leevendavad kesknärvisüsteemi hõlmavaid tervisehäireid (ärevus, depressioon, autism, sundkäitumishäire) ning parandavad mälu;
✔aitavad väljutada organismist kahjulikke ühendeid ning vähendavad seeläbi ka kasvajate riski
✔võivad probiootikumid vähendada kaariese teket, menopausi ajal esinevaid kaebusi ja sooleärrituse sündroomiga kaasnevaid haigusnähte. Samuti võivad probiootikumid kergendada allergiahaiguste kulgu. On ka tähelepanekuid, et probiootikumid võivad aidata paraneda nahahaigustel, sealhulgas ka aknel ja ekseemil.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top