SELEEN, 200 mcg, 50 ml, 1000 tilka

41.00

2 laos

Seleen on oluline antioksüdant, kaitstes rakke vabade radikaalide kahjustuste eest, aidates sellega vähendada vähki ja südamehaigustesse haigestumise riski. Seleen osaleb normaalse arengu ja kilpnäärme tegevuses, kasvu ja ainevahetuse protsessides. Seleenipuudus nõrgestab immuunsüsteemi ja võib võimendada mitmetest teistest teguritest tingitud haiguslike seisundite väljakujunemist.

-200 mcg 2 tilga kohta (päevane annus)

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 tilka päevas koos veega

Toodetud Saksamaal

Koostis: demineraliseeritud vesi, naatriumseleniit

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB       2 tilga kohta                               % NRV*


Seleen                                                        200 mcg                                    364%


% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

 

✔Selenometioniin on üks olulisemaid seleeni looduslikke orgaanilisi vorme. Seleeni vormina on see oluline kilpnäärme normaalseks talitluseks, paljunemiseks, DNA tootmiseks ja organismi kaitsmiseks infektsioonide eest. Seda mikroelementi on uuritud kilpnäärme, südame ja muude tervisega seotud eeliste osas. Toidulisandina muudetakse selenometioniin kas otse seleeniks või säilitatakse metioniinide asemel kehavalkudes.

Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe: eriti suur annus, kokku 200 μg/mcg 2 tilga kohta. Pikaajaline tarnimine 1000 tilgaga = 50 ml. Looduslikust kummist valmistatud kvaliteetne pipett võimaldab hõlpsat ja täpset doseerimist.

 

✔ 100% vegan, ei sisalda magneesiumstearaati, želatiini, värvaineid, stabilisaatoreid, laktoosi- ja gluteenivabad ning geneetiliselt muundatud koostisaineteta (GMO vaba).

✔Keskkonnasõbralik klaaspakend 

Seleen on antioksüdant, mis kuulub ensüümi glutaatiooni peroksüdaasi koostisesse ning millel on oluline roll keha detoksifikatsioonis ning rakkude oksüdatiivse stressi eest kaitsmises. Seleen osaleb immuunsüsteemi tugevdamises, türoidhormoonide tootmises, DNA produktsioonis, kudede elastsuse säilitamises ja vananemise aeglustamises.
Seleeni kogusest organismis sõltub, kas viirushaiguste perioodil üldse haigestume ning kui raskelt haigust läbi põeme.

Defitsiidist tulenevad probleemid:

✔Südamehaigused
✔Juuste- ja küünte kahjustused
✔Lihas- ja liigesevalud
✔Depressioon
✔Sagedased nakkushaigused
✔Kõrge vererõhk
✔Pigmendilaigud ja enneaegne kortsude teke
✔Viljatus
✔Läätsekae
✔Kõõm

 

Seleen on mikroelement, mis esineb looduslikult pinnases ja esineb ka teatud toiduainetes. Joodavas vees on isegi väikseid koguseid.

Seleeni  roll on antioksüdantide aktiivsuses. Antioksüdantsete ensüümide osana, eriti glutatiooni redutseerimisel, on see kogu keha kudede parandamise võti.

✔Seleen toimib antioksüdandina ja kaitseb oksüdatiivse stressi eest.
✔Seleen võitleb vananemisprotsessiga
✔Seleen on oluline toitaine viiruste arengu vastu võitlemisel
✔Seleen aitab kaasa normaalsete juuste säilimisele
✔Seleen aitab kaasa normaalsele sperma moodustumisele
✔Seleen aitab kaasa normaalsete küünte säilimisele
✔Seleen aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele
✔Seleen aitab kaasa normaalsele kilpnäärme talitlusele, toimib aktiivsete kilpnäärmehormoonide tootmisel katalüüsmuundurina. Kilpnääre kontrollib paljusid olulisi igapäevaseid kehafunktsioone, sealhulgas söögiisu, und, temperatuuri, kaalu, energiat ja palju muud. Probleem kilpnäärme õige talitlusega võib põhjustada negatiivseid sümptomeid, nagu ärrituvus, lihasnõrkus, väsimus, kaalulangus
✔Seleen aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest
✔Seleen säilitab normaalse testosterooni taseme veres
✔Seleen on hea nägemisele
✔Seleen tagab normaalse maitse- ja lõhnaaistingu
✔Seleen aitab kaasa tugeva luustiku moodustumisele
✔Seleen aitab vähendada südamehaiguste ja vähi riski

 

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

 

 

 

 

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top