SELEEN+TSINK, 200 mcg+15 mg, 120 kapslit, 4 kuu jagu

49.00

Laost otsas

 

Seleen ja tsink aitavad kaasa kilpnäärme normaalsele talitlusele, aitab säilitada normaalseid juukseid ja küüsi, aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Tsink on üks keskseid mineraalaineid organismi rakkude arengus, kasvus ja paljunemises., tugevdab juukseid, küüsi ja nahka.

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos klaasi veega.

Toodetud Saksamaal  (NaturRaumi)

Koostis: FOS (Actilight®), kapsel (taimne tselluloos – hüdroksüpropüülmetüültselluloos), tsink (tsinkglükonaat), seleen (L-selenometioniin-SeleniumSelect®).

Suur annus ja vegan: mineraalide kompleks 200 mcg L-seleenmetioniiniga + 15 mg tsinkglükonaati vegankapslis. Seleen ja tsink immuunsüsteemi, rakkude regulatsiooni, naha, küünte ja testosterooni taseme jaoks.
Optimaalne biosaadavus: L-selenometioniini orgaaniliselt seotud vorm (Selenium SeLECT) imendub paremini kui teised vormid (nt naatriumseleniit) ja on biosaadav (organismile kauem kättesaadav) kui teised seleeni- ja metioniinipreparaadid.

Laboratoorselt testitud ja mittevajalike lisanditeta: vaba geenitehnoloogiast, ilma kookos- või palmirasvadeta, ilma tarbetute lisandite või täiteaineteta, ilma magneesiumstearaadita ja ilma raskmetallide, pestitsiidide, kiirituse tekitatud pingeteta.

Seleeni kasulikkus

✔Aitab tugevdada immuunsust

✔Hiljutised uuringud näitavad, et seleen on immuunsusele kasulik, kuna see on vajalik immuunsüsteemi tõrgeteta toimimiseks ja võib olla ka oluline toitaine viiruste arengu vastu võitlemisel.

✔Aitab reguleerida kilpnäärme talitlust.

✔Uuringud näitavad, et kilpnäärme ainevahetuse ja seleenipuuduse vahel on seos. See mineraal toimib aktiivsete kilpnäärmehormoonide tootmisel katalüüsmuundurina. Kui kilpnääre ei tööta korralikult, on sellel palju tõsiseid, märgatavaid tagajärgi.

✔Kilpnääre kontrollib paljusid olulisi igapäevaseid kehafunktsioone, sealhulgas söögiisu, und, temperatuuri, kaalu, energiat ja palju muud.Probleem kilpnäärme õige talitlusega võib põhjustada negatiivseid sümptomeid, nagu ärrituvus, lihasnõrkus, väsimus, kaalulangus

Tsingi kasulikkus

✔immuunsüsteemi normaalsele talitlusele,
✔süsivesikute,rasvhapete, happe-aluse,A-vitamiini ja makrotoitainete ainevahetusele,
✔normaalse testosterooni taseme säilitamisele veres,
✔heale nägemisele,
✔normaalse naha/juuste/küünte olukorra säilitamisele,
✔normaalse maitse- ja lõhnaaistingu tagamisele,
✔tugeva luustiku moodustumisele,
✔rakkude kaitsmisele oksüdatiivse stressi eest

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top