TAURIIN, 500 mg, 180 kapslit, 3 kuu jagu

45.00

4 laos

Tauriin täidab olulisi funktsioone südames ja ajus. See aitab toetada närvikasvu. See võib olla kasulik ka südamepuudulikkusega inimestele , alandades vererõhku ja rahustades närvisüsteemi. Tauriini kasutatakse kongestiivse südamepuudulikkuse (CHF) ja maksaturse ( hepatiidi ) raviks . Seda kasutatakse ka rasvumise , sportliku jõudluse, väsimuse , diabeedi korral.

-500 mg 1 kapsli kohta

-1000 mg 2 kapsli kohta (päevane annus)

4 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 kapslit päevas koos klaasi veega, eelistatavalt koos toiduga.

Toodetud Suurbritannias    (WeightWorld)

Koostis: L-tauriin, kokkutõmbumisvastane aine: magneesiumstearaat, ränidioksiid, täiteaine: maltodekstriin, taimne kapsli kest: hüpromelloos (HPMC)

✔Vegan tauriini kapslid – väikesed, kergesti neelatavad tauriini kapslid ilma soovimatute lisanditeta, ei sisalda gluteeni, laktoosi ega fruktoosi

✔See aminohape on vajalik närvisüsteemi arenguks ja talitluseks, normaalseks nägemiseks, ta kuulub sapi koostisse, soodustab toidurasvade seedumist, reguleerib südametegevust ja hoolitseb meie rakumembraanide stabiilsuse eest. Ta on antioksüdant ja soodustab kahjulike ainete organismist eemaldumist. Tauriin aitab muuhulgas ka organismil töödelda sapphapet ja tasakaalustada vedelikke, sooli ja mineraale. Suhteliselt rohkesti on kõnealust ühendit ajus, sest tauriin on närvisüsteemi regulaatoraine ehk teisisõnu neuromediaator. Kui organismis tekib mingil põhjusel tauriinipuudus, siis on tagajärjeks tõsised tervisehäired.

Selle aminohappe regulaarne tarbimine loob kaitse happeliste protsesside suhtes

✔tugevdab immuunsüsteemi.
✔tugevdab südamelihast.
✔stabiliseerib südamerütmi.
✔ennetab trombide teket.
✔ennetab diabeeti ja soodustab ainevahetust.

Tauriini mõju erinevate vaevuste puhul:

✔Südamehaigused: Paljud kõrgvererõhuga sportlased on aastaid tarvitanud tauriini ja saanud sellest reaalset abi. See aminohape viib organismist välja liigse vedeliku, mis vähendab vererõhku, rahustab sümpaatilist närvisüsteemi (mis võib kokku suruda veresooni), likvideerides sellega arterite spasmid, mis kutsuvad esile vererõhu tõusu. Krambihood. Epilepsiahaigetel või haigetel, kellel on aju spasmid, vähenevad ja kaovad hood tauriini tarvitamisel. Kui nad katkestavad tauriini võtmise, hood taastuvad. Tauriin likvideerib ka konvulsioonid, mis tekivad seoses ajukudede paistetusega. Näiteks ajukasvajate korral.

✔Nägemishäired: Kepikesed ja kolvikesed, mis asuvad silma võrkkestas, sisaldavad kõrges kontsentratsioonis polüküllastamata rasvhappeid, rohkem kui mistahes teised organismi rakud. Need rasvad vajavad pidevat kaitset happelise keskkonna eest, selle tagavad toitained ja nende hulgas ka tauriin. Tauriini defitsiit tekitab võrkkesta kahjustusi. Tauriini puudusel kaotavad valged verelibled oma aktiivsuse, mis nõrgestab immuunsüsteemi.

✔Diabeet:  Aitab stabiliseerida suhkrutaset veres nii I kui ka II tüübi korral. II tüüpi diabeediga inimestel suurendab ta rakkude tundlikkust insuliini suhtes. I tüüpi diabeedi korral saavutatakse igapäevase 1,5 grammise doosi tarvitamisel veresuhkru alanemine ja trombotsüütide anomaalse aktiivsuse kadumine. Diabeedihaigetel on tauriini kontsentratsioon alla normi, mis suurendab nende vastuvõtlikkust retinopaatiale ja südamehaigustele.

✔Rasvaainevahetus: Et lagundada kolesterooli on vajalik sapiferment, mida toodetakse tauriini abil maksas. Tauriini olemasolu korral jääb sapp vedelasse olekusse ja on vähem eeldusi sapikivide tekkeks. See on eriti tähtis neile, kel on kirurgiliselt eemaldatud sapp või kellel on maksas töö häired. Peale selle aitab tauriin seedida rasva inimestel, kellel on sapipõie fibroos.

✔Hingamisraskused: Meie kopsud on kahjustatud vabade radikaalide toimest. Kopse mõjutavad nad rohkem kui teisi organeid. Tauriin kaitseb kopsukudet. See toidulisand on vajalik igale väikesele lapsele. Eriti tähtis on see laste puhul, kes kannatavad hüdrotsefaalia (vesipea) all. On hädavajalik anda seda kaltsiumi kiire kasvuga lastele.

Teadusuuringud on näidanud, et tauriin parandab kaltsiumikanalite läbitavust ja on osaline väga paljudes teistes füsioloogilistes funktsioonides. Nii vähendab see kaltsiumist tingitud südamekahjustust ja normaliseerib vererõhku; kahandab sapikivi tekke riski ja langetab kolesterooli taset; osaleb nägemisfunktsioonis jne. Seda teades on tauriin ilmselt aine, mida peaks sisaldama igavest noorust andev elueliksiir.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top