Terved ja tugevad küüned on olulised nii esteetilisest kui ka tervislikust seisukohast ning nende tugevdamiseks võib kasutada mitmeid toidulisandeid.
 • Biotiini kompleks 28 kooskõlastatud vitamiini, mineraali, mikroelementi, aminohappeid ja taimeekstrakte juustele, nahale ja küüntele, kompleks on ideaalne tugi nii naistele kui ka meestele. Ennetamiseks, säilitamiseks ja hooldamiseks. C vitamiin aitab kaasa kollageeni moodustumisele.  
 • Seleen on meie keha jaoks oluline mikroelement. Soodustab immuunsüsteemi normaalset toimimist, soodustab kilpnäärme normaalset tööd ja suudab vähendada onkoloogiliste haiguste esinemist. Oluline küünte ja juuste kasvuks ning on nahahoolduse salajane relv   -200 mcg 1 tableti kohta  
 • MSM e. väävel – orgaaniline, bioloogiliselt aktiivne väävliühend, mis on organismis sisalduv põhikomponent kollageeni, elastiini, kõhrede ja keratiini moodustumiseks. Annab paindlikkust ja tugevust lihastele, luudele, liigestele, sisemistele membraanidele, nahale, juustele ja küüntele.   -1000 mg 1 tableti kohta  -2000 mg 2 tableti kohta
 • B7 VITAMIIN e. BIOTIIN tsingi ja seleeniga Biotiin on vajalik organismi mitmete füsioloogiliste protsesside tõhusaks toimimiseks. Biotiini põhiroll on muundada toidus sisalduvad süsivesikud kehale kättesaadavaks kütuseks ehk glükoosiks, kuid ta aitab ka kaasa valkude ja rasvade ainevahetusele, toetab tugevate juuste ja küünte kasvu ning naha uuenemist. - 10 000 mcg  1 kapsli kohta (päevane annus)  
 • Kollageen on üks keha tähtsamaid ehitusvalke, mis töötab luude, hammaste, lihaste, liigeste, naha ja muu sidekoe loomisel. Merekollageen parandab naha elastsust, niiskusesisaldust ja vähendab kortse. Vananedes väheneb organismis kollageeni tootmine. Laste ja noorte inimeste organismis uuenevad kollageenikiud pidevalt, kuid umbes 25. eluaastast alates hakkab inimese organism igal aastal kaotama u 1,5% kollageeni. 35-aastaseks saades on meie organismis u 15% ning 45-aastaseks saades u 30% vähem kollageeni.    
 •   Brokoli ekstrakt kiirendab ainevahetust organismis, aitab põletada rasvu. Kuna brokoli sisaldab suurt hulka kiudaineid, aitab puhastada sooled ja sellest tulenevalt vabaneda ülekaalust. -500 mg brokoli ekstrakti  ja 90 mg sulforafaani 1 kapsli kohta (päevane annus)
 • Sulforafaan on toimeaine, mida ekstraheeritakse spargelkapsast ja mis peaks mõnede uuringute kohaselt ennetama kasvajate teket või toetama nende võitlust keemiaravi vastu. Lisaks väidetakse, et sulforafaanil on põletikuvastased, seenevastased, viirusevastased ja antioksüdantsed omadused. Sulforafaani soovitatakse kasutada ka diabeetikutele, kuna see alandab veresuhkrut ja vähendab olemasolevat insuliiniresistentsust.
 •   Brokoli ekstrakt kiirendab ainevahetust organismis, aitab põletada rasvu. Kuna brokoli sisaldab suurt hulka kiudaineid, aitab puhastada sooled ja sellest tulenevalt vabaneda ülekaalust. -500 mg brokoli ekstrakti  ja 50 mg sulforafaani 1 kapsli kohta (päevane annus)
 • Jood kilpnäärmele Kelp pruunvetikas kilpnäärmele on hea joodi allikas. Jood toetab kilpnäärmehormoonide tootmist, närvisüsteemi tööd. Pruunvetikas on joodirikas ning sisaldab lisaks erinevaid mineraale, mikroelemente, vitamiine, prebiootikume ning karotenoide.
 • Kollageen moodustab nahavalgumassist 70%. Seda leidub nii lihastes, luudes, veresoontes, seedesüsteemis kui kõõlustes. Kollageeni eelised on silmatorkavad seetõttu, et see valk aitab anda meie nahale tugevuse ja elastsuse. Meie keha toodab ise kollageeni, kuid vananedes selle tootmine aeglustub ning kvaliteet kahaneb. Üks peamisi visuaalseid tõendusi viimasest on meie nahk, mis kaotab ajaga elastsust ja tugevust. Lisaks vanusele kiirendavad kollageeni kadu liigne päike ja suhkru tarbimine, suitsetamine ja ebatervislik eluviis. .410 mg 1 kapsli kohta -820 mg 2 kapsli kohta (maksimaalne annus)
 • MESILASPIIMA KAPSLID Mesilaspiima on iidsetest aegadest peetud nooruse eliksiiriks. See kiirendab ainevahetust, annab energiat, leevendab stressi, aeglustab vananemisprotsessi. -170 mg 1 kapsli kohta
 • Seleen aitab kaasa meie immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Seleen aitab kaasa ka rakkude kaitsmisele oksüdatiivse stressi eest. Lisaks aitab mineraalseleen oluliselt kaasa normaalsete juuste ja küünte säilitamisele. Seleen osaleb normaalse arengu ja kilpnäärme tegevuses, kasvu ja ainevahetuse protsessides. -200 mcg 1 tableti kohta  
Go to Top