Terved ja tugevad küüned on olulised nii esteetilisest kui ka tervislikust seisukohast ning nende tugevdamiseks võib kasutada mitmeid toidulisandeid.
 •  Tsink on üks tähtsamaid toitaineid, mis toetab immuunsüsteemi, viljakust ning reproduktiivsüsteemi. Tsink aitab hoida nahka, küüsi, juukseid, luid ja limaskesti normaalsetena. 25 mg 1 tableti kohta (päevane annus)
 • Seleen aitab kaasa meie immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Seleen aitab kaasa ka rakkude kaitsmisele oksüdatiivse stressi eest. Lisaks aitab mineraalseleen oluliselt kaasa normaalsete juuste ja küünte säilitamisele. Seleen osaleb normaalse arengu ja kilpnäärme tegevuses, kasvu ja ainevahetuse protsessides. -200 mcg 1 tableti kohta  
 • MESILASPIIMA KAPSLID Mesilaspiima on iidsetest aegadest peetud nooruse eliksiiriks. See kiirendab ainevahetust, annab energiat, leevendab stressi, aeglustab vananemisprotsessi. -170 mg 1 kapsli kohta
 • Seleen on meie keha jaoks oluline mikroelement. Soodustab immuunsüsteemi normaalset toimimist, soodustab kilpnäärme normaalset tööd ja suudab vähendada onkoloogiliste haiguste esinemist. Oluline küünte ja juuste kasvuks ning on nahahoolduse salajane relv   -200 mcg 1 tableti kohta  
 • Kaltsium on kõige tähtsam mineraalaine inimese organismis. Sellest sõltub ennekõike luude tugevus, aga ka hammaste, küünte ja juuste tervis. Lisaks osaleb kaltsium närvirakkude ja lihasrakkude (sh südamelihase) töös. Kaltsiumi on vaja ka selleks, et hüübimissüsteem ning keha erinevad ensüümid normaalselt funktsioneeriksid. -395 mg 1 kapsli kohta 
 • B7 VITAMIIN e. BIOTIIN tsingi ja seleeniga Biotiin on vajalik organismi mitmete füsioloogiliste protsesside tõhusaks toimimiseks. Biotiini põhiroll on muundada toidus sisalduvad süsivesikud kehale kättesaadavaks kütuseks ehk glükoosiks, kuid ta aitab ka kaasa valkude ja rasvade ainevahetusele, toetab tugevate juuste ja küünte kasvu ning naha uuenemist. - 10 000 mcg  1 kapsli kohta (päevane annus)  
 • Kollageen moodustab nahavalgumassist 70%. Seda leidub nii lihastes, luudes, veresoontes, seedesüsteemis kui kõõlustes. Kollageeni eelised on silmatorkavad seetõttu, et see valk aitab anda meie nahale tugevuse ja elastsuse. Meie keha toodab ise kollageeni, kuid vananedes selle tootmine aeglustub ning kvaliteet kahaneb. Üks peamisi visuaalseid tõendusi viimasest on meie nahk, mis kaotab ajaga elastsust ja tugevust. Lisaks vanusele kiirendavad kollageeni kadu liigne päike ja suhkru tarbimine, suitsetamine ja ebatervislik eluviis. .410 mg 1 kapsli kohta -820 mg 2 kapsli kohta (maksimaalne annus)
 • C VITAMIIN tsingiga ✔︎ C-vitamiini või askorbaadi üks olulisemaid ülesandeid on selle panus tervislikule immuunsüsteemile. ✔︎ See toetab kollageeni moodustumist ja seeläbi luude, naha, hammaste ja igemete tervislikku toimimist. ✔︎ Vähendab väsimust, kuna see suurendab raua imendumist ja toetab hapniku transportimist läbi keha. Tsink on üks keskseid mineraalaineid organismi rakkude arengus, kasvus ja paljunemises. -1000 mg 1 tableti kohta (päevane annus)
 • Kollageen on üks keha tähtsamaid ehitusvalke, mis töötab luude, hammaste, lihaste, liigeste, naha ja muu sidekoe loomisel. Merekollageen parandab naha elastsust, niiskusesisaldust ja vähendab kortse. Vananedes väheneb organismis kollageeni tootmine. Laste ja noorte inimeste organismis uuenevad kollageenikiud pidevalt, kuid umbes 25. eluaastast alates hakkab inimese organism igal aastal kaotama u 1,5% kollageeni. 35-aastaseks saades on meie organismis u 15% ning 45-aastaseks saades u 30% vähem kollageeni.   - 1000 mg 1 kapsli kohta
 • Jood kilpnäärmele Kelp pruunvetikas kilpnäärmele on hea joodi allikas. Jood toetab kilpnäärmehormoonide tootmist, närvisüsteemi tööd. Pruunvetikas on joodirikas ning sisaldab lisaks erinevaid mineraale, mikroelemente, vitamiine, prebiootikume ning karotenoide.
 • Biotiini kompleks 28 kooskõlastatud vitamiini, mineraali, mikroelementi, aminohappeid ja taimeekstrakte juustele, nahale ja küüntele, kompleks on ideaalne tugi nii naistele kui ka meestele. Ennetamiseks, säilitamiseks ja hooldamiseks. C vitamiin aitab kaasa kollageeni moodustumisele.  
 • Kollageen on üks keha tähtsamaid ehitusvalke, mis töötab luude, hammaste, lihaste, liigeste, naha ja muu sidekoe loomisel. Merekollageen parandab naha elastsust, niiskusesisaldust ja vähendab kortse. Vananedes väheneb organismis kollageeni tootmine. Laste ja noorte inimeste organismis uuenevad kollageenikiud pidevalt, kuid umbes 25. eluaastast alates hakkab inimese organism igal aastal kaotama u 1,5% kollageeni. 35-aastaseks saades on meie organismis u 15% ning 45-aastaseks saades u 30% vähem kollageeni.    
Go to Top