MESILASE TARUVAIGU EKSTRAKT, 200 mg, 180 kapslit, 3-6 kuu jagu

45.00

Laost otsas

 

Taruvaigul on tugev toime paljude erinevate bakterite, seeneliste ja viiruste vastu. Taruvaik aitab ennetada hingamisteede nakkushaiguseid, leevendada külmetushaiguste sümptomeid ja ennetada keskkõrvapõletikku.

-200 mg 1 kapsli kohta

-400 mg 2 kapsli kohta (vajadusel)

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1-2 kapslit koos klaasi veega

Toodetud Saksamaal (Vivanta)

Koostis: mesilase taruvaigu ekstrakt 5:1, täiteaine (mikrokristalne tselluloos), kapsli kest (želatiin).

  • Iga kapsel  sisaldab 200 mg puhast 5:1 taruvaigu ekstrakti, mis vastab 1000 mg mesilase taruvaigule.

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                                                                                   1 kapsli kohta                             % NRV*


Taruvaigu ekstrakt 5:1 ( 1000 mg taruvaigu ekvivalenti)                                          200 mg                                        *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

✔ Vegan ja lisanditeta – looduslikud kapslid on veganid ja sisaldavad puhtaid taimseid koostisosi. Samuti ei sisalda need säilitusaineid, värvaineid, stabilisaatoreid ega geenitehnoloogiat. Need on ka gluteenivabad, laktoosivabad ning ei sisalda pärmi, soja ja pestitsiide.

 

Mis on taruvaik

Sõna taruvaik pärineb ladina keelest ja tähendab “ülimat kaitset” või “linnakaitset”. See on võimas tervenemisallikas, mille mesilased toodavad puhtalt looduslikul viisil ning kaitseb tarusid välismõjude ja kahjulike mikroorganismide eest. Taruvaik, üldtuntud kui “must vaha” või “mesilasvaik”, omab inimese ainevahetusele ka mitmeid eeliseid.

Taruvaigu sisalduse olulised komponendid, mida peaksite terve immuunsüsteemi jaoks alati kaasas kandma, on flavonoidid, polüfenoolhapped ja nende estrid, terpeenid, steroidid, vitamiinid B1, B2, C ja E, samuti erinevad mineraalid ja aminohapped .

Taruvaigus olevad amino- orgaanilised happed, antibiootilised ained ,mineraalsoolad ,vitamiinid ,mikroelemendid jm. tagavad mitmekülgse ravimõju. Näiteks fenoolhapped annavad taruvaigupreparaatidele parkiva ,põletikuvastase ,kapillaare tugevdava ,sappi ja uriini väljutava ,haavade ja haavandite kinnikasvatamist soodustava toime. Taruvaigul on bakterite paljunemist pidurdavaid ja neid hävitavaid omadusi ,ta mõjub nii antibiootikumikindlatele kui ka-tundlikele mikroorganismidele ning on aktiivsuse poolest paljudel juhtudel antibiootikumidest üle.

 

Hingamisteede haiguste ärahoidmiseks on taruvaik tõhus abimees. Seda võiksid tarvitada eriti need, kellel kipub sageli olema nohu, neelu-, kurgumandli- ja põsekoopapõletik või angiin.
Korra sügisel, talvel ja varakevadel võiks teha 2–4-nädalase taruvaigukuuri.

Kasulikkus:

✔ aitab pidurdada põletikulisi protsesse
✔vähendab turseid
✔alandab kolesterooli
✔piirab haigustekitajate arengu
✔soodustab haavade parandamist ning leevendab isegi valulikkust
✔taruvaiku kutsutakse hellitavalt ka «looduslikuks antibiootikumiks», mida kasutatakse eelkõige tema antibakteriaalsete omaduste tõttu nina-, kurgu-, kõrva- ja hingamisteede vaevuste leevendamiseks. Ka kroonilise neelu- või ägeda kõripõletiku, limaskestade tursete ja köha korral kulub taruvaik marjaks ära.
✔immuunsüsteemi tugevdaja

✔ suurendab organismi kaitsevõimet
✔teeb kahjutuks mürke
✔vaigistab valu ja põletikku
✔parandab vereloomet ja haavu ning asendab mõnikord isegi antibiootikume

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top