SELEEN, 200 mcg, 50 ml, 1240 tilka

24.00

Laost otsas

Seleen on oluline antioksüdant, kaitstes rakke vabade radikaalide kahjustuste eest, aidates sellega vähendada vähki ja südamehaigustesse haigestumise riski. Seleen osaleb normaalse arengu ja kilpnäärme tegevuses, kasvu ja ainevahetuse protsessides. Seleenipuudus nõrgestab immuunsüsteemi ja võib võimendada mitmetest teistest teguritest tingitud haiguslike seisundite väljakujunemist.

-200 mcg 2 tilga kohta (päevane annus)

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 tilka päevas koos veega

Toodetud Saksamaal  (NuviHealth)

Koostis: glütseriin, vesi (vesi), L-(+)piimhape, vanilli aroom, naatriumseleniit

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB       2 tilga kohta                               % NRV*


Seleen                                                        200 mcg                                    364%


% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

 

✔Selenometioniin on üks olulisemaid seleeni looduslikke orgaanilisi vorme. Seleeni vormina on see oluline kilpnäärme normaalseks talitluseks, paljunemiseks, DNA tootmiseks ja organismi kaitsmiseks infektsioonide eest. Seda mikroelementi on uuritud kilpnäärme, südame ja muude tervisega seotud eeliste osas. Toidulisandina muudetakse selenometioniin kas otse seleeniks või säilitatakse metioniinide asemel kehavalkudes.

Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe: eriti suur annus, kokku 200 μg/mcg 2 tilga kohta. Pikaajaline tarnimine 1240 tilgaga = 50 ml. Looduslikust kummist valmistatud kvaliteetne pipett võimaldab hõlpsat ja täpset doseerimist.

✔Esmaklassilised toorained: eriti kõrge biosaadavus ja stabiilsus tänu naatriumseleniidile, anorgaanilisele seleenivormile. Seleenitilgad sisaldavad looduslikku vanilli aroomi ja on meeldiva maitsega.

✔Vegan ja ilma soovimatute lisanditeta: vedelad seleenitilgad on 100% vegan ja ei sisalda magneesiumstearaati, želatiini, värvaineid, stabilisaatoreid, laktoosi- ja gluteenivabad ning geneetiliselt muundatud koostisaineteta (GMO vaba).

✔Keskkonnasõbralik klaaspakend 

Seleen on antioksüdant, mis kuulub ensüümi glutaatiooni peroksüdaasi koostisesse ning millel on oluline roll keha detoksifikatsioonis ning rakkude oksüdatiivse stressi eest kaitsmises. Seleen osaleb immuunsüsteemi tugevdamises, türoidhormoonide tootmises, DNA produktsioonis, kudede elastsuse säilitamises ja vananemise aeglustamises.
Seleeni kogusest organismis sõltub, kas viirushaiguste perioodil üldse haigestume ning kui raskelt haigust läbi põeme.

Defitsiidist tulenevad probleemid:

✔Südamehaigused
✔Juuste- ja küünte kahjustused
✔Lihas- ja liigesevalud
✔Depressioon
✔Sagedased nakkushaigused
✔Kõrge vererõhk
✔Pigmendilaigud ja enneaegne kortsude teke
✔Viljatus
✔Läätsekae
✔Kõõm

 

Seleen on mikroelement, mis esineb looduslikult pinnases ja esineb ka teatud toiduainetes. Joodavas vees on isegi väikseid koguseid.

Seleeni  roll on antioksüdantide aktiivsuses. Antioksüdantsete ensüümide osana, eriti glutatiooni redutseerimisel, on see kogu keha kudede parandamise võti.

 

Seleeni peamised eelised:

✔Toimib antioksüdandina ja kaitseb oksüdatiivse stressi eest.

✔Seleeni eelised hõlmavad võimet võidelda vananemisprotsessiga ja toetada immuunsüsteemi, vähendades vabade radikaalide põhjustatud kahjustusi.

✔Aitab tugevdada immuunsust

✔Hiljutised uuringud näitavad, et seleen on immuunsusele kasulik, kuna see on vajalik immuunsüsteemi tõrgeteta toimimiseks ja võib olla ka oluline toitaine viiruste arengu vastu võitlemisel.

✔Aitab reguleerida kilpnäärme talitlust.

✔Uuringud näitavad, et kilpnäärme ainevahetuse ja seleenipuuduse vahel on seos. See mineraal toimib aktiivsete kilpnäärmehormoonide tootmisel katalüüsmuundurina. Kui kilpnääre ei tööta korralikult, on sellel palju tõsiseid, märgatavaid tagajärgi.

✔Kilpnääre kontrollib paljusid olulisi igapäevaseid kehafunktsioone, sealhulgas söögiisu, und, temperatuuri, kaalu, energiat ja palju muud.Probleem kilpnäärme õige talitlusega võib põhjustada negatiivseid sümptomeid, nagu ärrituvus, lihasnõrkus, väsimus, kaalulangus

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga. Hoida kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest ja lastele kättesaamatus kohas! Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja täisväärtuslikku toitu.

 

 

 

 

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top