BIOTIIN KOMPLEKS, 180 kapslit, 6 kuu jagu

53.00

Laost otsas

Biotiini, tsingi, seleeni, vase ja C-vitamiini kompleks tagab naha pigmentatsiooni, tugevad juuksed ja küüned. C vitamiin aitab kaasa kollageeni moodustumisele.

 

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos vedelikuga

Toodetud: Saksamaal (Lady Passion)

Koostis: L-askorbiinhape (C-vitamiin), tsinkglükonaat, naatriumseleniit, vasglükonaat, biotiin, mikrokristalne tselluloos (kapsli kest)

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                         1 kapsli kohta                                        % NRV*

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Biotiin                                                                       1000 μg                                                2000%

Tsink                                                                           10 mg                                                  100%

Seleen                                                                         55  μg                                                   100%

Vask                                                                             1 mg                                                     100%

C vitamiin                                                                   80 mg                                                  100%

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

 

 

Biotiin tuleb kreekakeelsest sõnast bios, mis tähendab elu. Biotiin on üks tähtsamaid vitamiine kasvamise, sh rakkude kasvamise ja uuenemise tagamisel. Biotiin on vesilahustuv ühend, mida varem nimetati ka H-vitamiiniks ja mis on üks B-grupi vitamiinidest (B7-vitamiin).

Biotiin on elutegevuseks oluline kõigile tuntud organismidele ning seda sünteesivad taimed ja mikroorganismid, kuid loomadel, sh inimesel, on biotiini süntees puudulik. Toidus leidub biotiini vabas või valguga seotud vormis.

Biotiin on vees lahustuv vitamiin, mis kuulub B-rühma vitamiinide hulka. Kuna see lahustub vees, siis see osa, mida ei tarvitata organismi vajadusteks, eemaldatakse kohe. Seetõttu  on väga tähtis hoolitseda selle tagavara  igapäevase täiendamise eest, vältimaks puudujäägi teket.

 

✔ Vegan ja lisanditeta – looduslikud kapslid on veganid ja sisaldavad puhtaid taimseid koostisosi. Samuti ei sisalda need säilitusaineid, värvaineid, stabilisaatoreid ega geenitehnoloogiat. Need on ka gluteenivabad, laktoosivabad ning ei sisalda pärmi, soja ja pestitsiide.

Juuste, naha ja küünte vitamiinid 

BIOTIIN

✔Biotiini üks peamisi ülesandeid on energia tootmine. See aitab toiduga kehasse sattunud rasvu ja süsivesikuid töödelda kasutatavaks energiaks. Nii et see mitte ainult ei aita kaasa kogu organismi normaalsele toimimisele, vaid toetab ka närvisüsteemi, mis saab rasvadest ja süsivesikutest lisaenergiat.

✔Biotiin aitab kaasa valkude ja rasvade ainevahetusele, toetab tugevate juuste ja küünte kasvu ning naha uuenemist

✔ Biotiin (vitamiin B7) annab mitmeid eeliseid tervisele, sealhulgas normaalsete juuste ja normaalse naha säilitamist.

✔ Biotiin aitab kaasa ka normaalsele närvisüsteemi toimimisele.

✔ Biotiin aitab kaasa makrotoitainete ainevahetusele, normaalsele energiavahetusele.

Biotiin takistab juuste väljalangemist, enneaegset vananemist ja halliks minemist.

Kuiva naha puhul sageli kasutatav biotiin on vajalik rasvade lagundamiseks.

✔Toetab immuunsüsteemi

TSINK

✔aitab säilitada A-vitamiini normaalset ainevahetust
✔aitab valgu õigel sünteesil
✔aitab säilitada terveid luid
✔aitab säilitada terveid juukseid, küüsi ja nahka

SELEEN

Seleen aitab kaasa meie immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Seleen aitab kaasa ka rakkude kaitsmisele oksüdatiivse stressi eest. Lisaks aitab mineraalseleen oluliselt kaasa normaalsete juuste ja küünte säilitamisele. Seleen osaleb normaalse arengu ja kilpnäärme tegevuses, kasvu ja ainevahetuse protsessides.

VASK

Juuste ja silmade pigmentatsioon-vask on loodusliku pigmendi, melaniini oluline koostisosa, mis annab meie nahale, silmadele ja juustele värvuse. Kuigi vase antioksüdatiivsed omadused jäävad sageli tähelepanuta, aitavad vaske sisaldavad toidulisandid ära hoida juuste hallinemist ja säilitada nooruslikku välimust.

C VITAMIIN

Naha, luude, liigeste hooldus ja antioksüdant: C-vitamiin on oluline liigeste, luude ja naha hooldamiseks, kuna see aitab kaasa kollageeni moodustumisele ja aitab kaitsta rakke oksüdatiivsete kahjustuste eest. Vähendab kurnatust ja kurnatust: C-vitamiin aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ning avaldab soodsat mõju väsimuse ja kurnatuse vähendamisele.

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

 

 

 

 

 

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top