REISHI ekstrakt, 600 mg, 180 kapslit, 6 kuu jagu

54.00

2 laos

Reishi ekstrakti kasutatakse üldise väsimuse ja nõrkuse, astma, unetuse ja köha raviks.Seda on iidsetest aegadest peetud elueliksiirina ning see on Hiinas haruldane ja traditsiooniline hiina meditsiin. Reishi ekstrakt võib ka säilitada elujõudu, tugevdada kehaehitust, olla roosilise jumega, anti-seniilne. Pikendage eluiga, ravides tarbimishaigust.

-600 mg 1 kapsli kohta 

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas

Toodetud Saksamaal    (Mind&Matter)

Koostis: reishi ekstrakt (Ganoderma lucidum) sisaldab 40% polüsahhariide, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimse kapsli kest)

 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB                      1 kapsli kohta                               % NRV*


Reishi ekstrakt                                                        600 mg                                          *

millest polüsahhariide 40%                                  240 mg                                           *


* Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratud

 

 

✔Kvaliteetsed koostisosad – Reishi kapslid sisaldavad ainult kvaliteetseid ja testitud tooraineid. Võrreldes tavaliste seenepulbritoodetega sisaldavad seeneekstraktid organismile olulisi polüsahhariide palju suuremas kontsentratsioonis.

✔Kõrge biosaadavus – Meie Reishi ekstrakti kapsel on tehtud inimkeha jaoks optimaalselt kättesaadavaks, rakendades kestapurustusprotsessi, mis lõhub seene kitiiniseina.

✔Vesi ja etanooli ekstrakt – et saaks eraldada nii väärtuslikud rasvad (eriti polüfenoolid ja triterpeenid) kui ka vees lahustuvad (eriti beeta-glükaanid) koostisained

Hiina meditsiini järgi teatakse reishit kui “taimede kuningannat” või ” surematuse seene” nime all.
Ida-Aasiast pärinev punane Red Reishi seen e. Ganoderma toetab ja tasakaalustab kõikide organismisüsteemide normaalset funktsioneerimist, sealjuures üldist tervist ja füüsilist jõudu. Jahvatatud seenepulber soodustab und ja vähendab väsimust, annab energiat ning aitab kaasa keha puhastamisele.
Uuringute järgi on sellel seenel üle 150 antioksüdandi ja füto-toitainete, mis on palju suurem väärtus kui ühelgi teisel seene-, taime- või ravimtaimel, mistõttu on see üks täiuslikumaid toiduaineid, mida looduses võime leida.

Reishi (Ganoderma lucidum) on saksa keelt kõnelevates maades tuntud ka kui ” Särav Lackporling ” ja see kasvab peamiselt lehtpuudel. Eriti Hiinas ja Jaapanis on see eriti kõrge staatusega ning ilmselt kõige tuntum ja uurituim. Söödaseenena teda aga ei kasutata, sest selle konsistents on väga kõva ja maitseb ka ülimalt kibe.

 Reishi seeni kasvatatakse spetsiaalsel puidust substraadil ja kuivatatakse pärast koristamist õrnalt varjus. Pärast seene viljakeha mütseelist (“varrest”) eraldamist algab puhta viljakeha jahvatamine shellbroken meetodil mitmeastmelises jahvatusprotsessis, mille tulemuseks on kõige peenem pulber (<0,125 mm) lõpp. Pulber ekstraheeritakse nüüd õrnalt ainult veega ja ilma alkoholi lisamiseta temperatuuril alla 40°C, et tagada kõikide komponentide optimaalne imendumine ja tooraine kõrge biosaadavus. Toksilised jäägid (nagu atsetoon, metanool) on seega täielikult välistatud.

Reishi seente kõige väärtuslikumad komponendid on farmakoloogilise toimega polüsahhariidid, eriti beeta-1,3- ja beeta-1,6-D-glükaanid. Teisest küljest triterpeenid, mis kuuluvad sekundaarsete taimsete ainete hulka ja kaitsevad seeni ennast mikroorganismide ja bakterite rünnakute eest. Samuti on see kiudainerikas, sisaldab aktiivseid valke ja isegi D-vitamiini.

✔Toetab ja tasakaalustab kõikide organismisüsteemide normaalset funktsioneerimist, sealjuures üldist tervist ja füüsilist jõudu
✔ Jahvatatud seenepulber soodustab und ja vähendab väsimust, annab energiat
✔Kiirendav rasvapõletusprotsesse
✔ Aitab kaasa keha puhastamisele-puhastab organismi mürk- ja jääkainetest
✔Tugevdab immuunsüsteemi
✔Alandab vererõhku
✔Sisaldab palju antioksüdante
✔Alandab allergilisi reaktsioone
✔Aitab seenhaiguste korral
✔Hea ajutegevuse toetaja-rahustab vaimu, mälu
✔Aitab keha toksiinidest puhastada
✔Soodustab ainevahetust
✔Pikendab eluiga ja vananemist
✔Parandab nahahooldust
✔On kasvaja- ja kiiritusvastane funktsioon, pärsib kasvaja kasvu, väldib operatsioonijärgset retsidiivi
✔Kaitseb maksa ja tõhustab detoksikatsiooni, parandab maksafunktsiooni ja parandab maksakoe vigastusi
✔Omab tõhusat südame-veresoonkonna haiguste vastast toimet germaaniumi kaudu, mis eemaldab verest toksiine, antihüpertensioon alandab veresuhkrut ja kolesterooli

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top