ROOSIJUUR EKSTRAKT, 200 mg, 180 kapslit, 3 kuu jagu

48.00

3 laos

Roosijuure ekstraktil on ergutav toime, mis tõstab vaimseid ja füüsilisi võimeid, aitab parandada meeldejätmise protsessi, aitab tõsta keskendumisvõimet.

Roosijuur (kuldjuur)-Rhodiola rosea

-200 mg  1 kapsli kohta

-400 mg  2 kapsli kohta (maksimaalne annus)

3 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 kapslit päevas koos klaasi veega söögi ajal.

Toodetud Saksamaal    (Holi Natural)

Koostis: Rhodiola Rosea ekstrakt, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimne kapsli kest)

200 mg kõrgeima kvaliteediklassi roosijuure ekstraktiga kapsli kohta – 400 mg päevase annuse kohta (2 kapslit) – Toitaine korjatakse õrnalt, ekstraheeritakse ja kapseldatakse.

Lisaainetevaba – Holi Natural Rhodiola Rosea kapslid on vegan-, laktoosi-, gluteeni-, želatiini- ja geneetiliselt vabad (GMO vabad), vabad igasugustest lisaainetest, nagu magneesiumstearaat (rasvhapete magneesiumsoolad) ega täiteained

Kuldjuure rohi (roosi juur) (rhodiola) on taim, mis armastab külma kliimat, kasvab erinevates Aasia ja Euroopa piirkondades ja mille kõige olulisem omadus on stressi vähendamine. Tervisele kasulikud osad on selle juured.

Kui on aeg koguda, eemaldatakse juured mullast ja kuivatatakse. Kuivatatud juured pannakse pulbriks või kapsliteks ja pakutakse tarbimiseks.

Rodiola juured leevendavad vaimset stressi ja muudavad inimese hea enesetunde. See aktiveerib aju funktsioone, vähendades stressi.
See on diureetikum, suurendab sapi ja pankrease sekretsiooni ja maomahla ning aitab vähendada kusejõude kive. See on kasulik põie-, eesnäärme- ja kuseteede infektsioonide vastu. See vähendab reuma ja liigesevalu kaebusi. See annab sitkust. See on kasulik seedimisraskuste ja hemorroidide korral. Sellel on mõju, mis aitab haavu ravida, kudesid parandada ja põletikke leevendada. See on väga efektiivne düsenteeria mikroobide tapmisel. See on kasulik ka maksapõletike korral.  See on magusaine, kui seda kasutatakse väikestes kogustes. See on hea bronhiidi korral ja see eemaldab röga, mõjutades mao sisepinda.

✔ Vähendab madalamat stressitaset
✔ Vähendab reuma ja liigesevalu
✔ Annab see kehale täiskõhutunde
✔ Suurendavad aju funktsioone ja tugevdavad mälu. Suurenenud ajufunktsioonide tagajärjel suureneb keskendumis- ja õppimisvõime. See tagab tugevama mälu
✔ Leevendab köha ja bronhiiti
✔ Kontrollivad psüühikahäireid ja hoiavad ära stressi ning inimese depressiooni sattumise. Tavaline on kasutamine loodusliku antidepressandina.
✔ Pakuvad kaitset haiguste eest, tugevdades keha loomulikku kaitsesüsteemi
✔ Vähendavad kehas väsimust
✔ Reguleerivad närvisüsteemi. Närvisüsteemi kahjustuse tagajärjel võivad tekkida psüühikahäired ja liigne stress. Rhodiola juured hoiavad närvisüsteemi tervena
✔ Suurendavad vastupidavust ja energiataset, kuna see põhjustab punaste vereliblede arvu suurenemist
✔ Kaitseb südant ja reguleerib vererõhku
✔ Võib aidata diabeeti kontrolli all hoida
✔ Võib aidata vähendada depressiooni sümptomeid
✔ Võib avaldada vähivastast toimet
✔ Võib ära hoida Alzheimeri tõbe
✔ Hea toime mälule ja keskendumisele

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top